Genesis ZIRCON 500 G2 | Gaming Mouse | Wireless/Wired | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | Black
- TootjadGenesis
- Mudel: NMG-2113
- Saadavus: 5
-
29€
Genesis ZIRCON 500 G2 | Gaming Mouse | Wireless/Wired | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | Black
| All | |
| Acceleration (G) | Up to 20 G |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| DPI | 10000 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.202 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Key life span | 90 M |
| Lüliti tüüp | Mechanical |
| Net weight | 0.10 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Operating system | Android, Linux, Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows 11 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 96.80 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | ZIRCON 500 G2 |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Sensor DPI | 10000 DPI |
| Sensors | Optical |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Wireless/Wired |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










